Majordoomus: maja omanik ja perenaine. Tema käes on see pill, mille järgi tantsitakse. Näitab kätte külmiku ja veekeedukannu ning teab, millisele padjale saab väsinud külaline oma pea toetada.

Perenaine on ka rändurihingega teejuht, kes viib pikemale või lühemale matkale mööda saare teid ja miks mitte ka loomaradu. Tunneb loomi ja linde ja taimi ning tõenäoliselt leiab üles ka selle sipelgapesa tolle männi kõrval, mis teile lapsepõlves kustumatu mälestuse jättis.

Päevapiltnik: õnnelik inimene, sest tema on osanud ühendada oma töö ja hobi. Jäädvustab hea meelega teie pere- või firmasündmuse ning ei ütle ära ka põõsas avalikult luuramisest, et püüda pildile teie puhkusepäev.

Maru: sõbralik ja valjuhäälne inimese parim sõber. Teab alati, kuhu külalised oma grillvorstid ripakile jätsid. Grillvorstide hilisemast asukohast ajalugu vaikib.

Lucky: noor ja tormakas inimese parim sõber. Fikseerib su tuleku ja mineku ning toidukoti koostise. Lärmakas ja sülekas 30. kilone kaisukoer, kes võib su lõdvalt surnuks lakkuda. 

Soovist saare loodus- ja ajalooradu mööda rännata koos Teejuhiga ja kohtumisest Päevapiltnikuga palume lahkesti ette teada anda.


Meil on oma lõkke- ja grilliplats. Samuti on meil olemas köök, kus saab vett keeta ja süüa teha. Kaasavõetud toidu hapuksminekut aitab vältida toimiv külmkapp. Kui oma söök ja kohvi on linna ununenud, saab näksi ja juua Sadamakohvikust või siis nt Pirita Selverist kui juhtub olema enda lainetel lendlev transport.

Suures puhkeruumis saab kenasti pidada nii töist seminari kui ka isiklikku sünnipäeva. Õhtuti saab saali kasutada kinotegemiseks. Kino võib teha filmiga ja ilma.

Pesemisvõimalused piirduvad hetkel veel vaid veekausiga, kuid selle eest mahuvad mõnesaja meetri kaugusele merre lahedalt ära kõik suplejad.