06.2022Suvi on saanud hoo sisse ja laevad käivad. Sel hooajal on võimalus saada saarele uue laevaga Vegting, laev mahutab 100 inimest ja käib 6 päeva nädalas kuni oktoobri lõpuni. Hindade ja graafikuga saab tutvuda https://liinilaevad.ee/#/et/
Samuti on sõidus juba vanad tuttavad Meretakso, mis väljub lennusadamast ja Watersport väljumisega Rohuneemest.

05.2021: 
Märkamatult on kätte jõudnus uus hooaeg ja linn on valmistanud ühe toreda tutvustava e-ajakirja . Sellega saab tutvuda järgneval lingil: https://www.tallinn.ee/est/aegna/Uldist

07. 2020
: Telli ekskursioon nii perele kui grupile!  Tuuri pikkus 1,5 -3h, olenevalt raja pikkusest. Võta pakkumine helistades meile numbril  56463664 või kirjutades  karnapimaja@gmail.com .

05:2020: Kaks saart ühe tuuriga! Nüüd on võimalik broneerida reis, külastada kahte saart - Aegnat ja Naissaart koos. Võta kasvõi mõlemal saarel ekskursioon ja naudi! Võimalik broneerida nii sõit, majutus, toitlustus ja ekskursioon korraga mõlemal saarel. Sõidab mootorlaev Kalk Lennusadamast. 

05.2019: Lisandunud on uus liin Tallinn-Aegna liinil - Meretakso. Meretakso Gundel väljub kokkuleppel Pirita Top sadamast ja ülesõit kestab pool tundi. Meretakso võib väljuda ka mujalt sadamast vastavalt soovile. Küsi pakkumist numbril  501 1416 ja vaata Facebook`i  - Meretakso. 
Hooajal poolest maist poole septembrini saab meile Patarei sadamast Linnahalli kõrvalt liinilaev Vestaga, sõidugraafikud ja hinnainfo on saadaval www.veeteed.com.